O autorze

Jestem specjalistą w dziedzinie psychologii; mam wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Zajmowałem się do tej pory najczęściej zaburzeniami psychicznymi i problemami emocjonalnymi. Stanowią one spore wyzwanie dla każdego psychologa.

Jednak moje zainteresowanie psychologią nie ogranicza się jedynie do tych dwóch i tak szerokich pół tematycznych. Interesuje mnie psychologia jako całość oraz chęć niesienia pomocy właśnie pod kątem psychologicznym.

Jako psycholog uczę się przez całe życie i także przez cały czas wykorzystuję swoją wiedzę w dalszej pracy. Każdego pacjenta traktuję jednak indywidualnie, bo jego problem wraz z jego historią stanowią zawsze zupełnie osobny przypadek.

Ludzie zwracają się do psychologa z często poważnymi problemami i oczekują fachowej pomocy. Na tym polega moja praca. W pewnym momencie zapragnąłem jednak podzielić się moją wiedzą z osobami, które mogłyby być nią zainteresowane.

Jako fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie, postanowiłem założyć blog i poruszać na nim tematy związane z różnymi zagadnieniami psychologicznymi.