O blogu

Życie nie rozpieszcza nikogo i chyba każdemu daje w kość. Nie ważne, czy mamy na myśli stres związany z pracą, z wychowaniem dzieci, czy zwykłą zimową depresję, każdego człowieka od czasu do czasu łapie aura przygnębienia i zniechęcenia. Ludzie też często nie wiedzą, jak zbudować pozytywne relacje interpersonalne i jak działają umysły innych osób, co pogarsza ich status społeczny i utrudnia budowanie więzi nawet z bliskimi osobami.

Niniejsza strona zawiera porady prowadzone przez doświadczonego psychologa, dla którego zawód nie jest jedynie źródłem finansowego utrzymania, ale przede wszystkim pasją i spełnieniem życiowych celów i ambicji. Autor zamieszcza tu różnorakie porady w tematyce związanej z psychologią, choć specjalizuje się głównie w zaburzeniach psychologicznych i problemach emocjonalnych.

Dzięki lekturze niniejszego bloga poznasz proste metody, które pomogą Ci uniknąć depresji i zachować zdrowe myślenie nawet wtedy, kiedy wydaje się Tobie, że nie dasz sobie rady. Poznasz też ludzki umysł od podszewki i będziesz umiał przewidzieć ludzkie reakcje, co ułatwi Ci budowanie znajomości, pracę z ludźmi albo nawet biznesowe negocjacje. Serdecznie zapraszam!